Tervitustega Kratile

Väga maitsvad tabletid on! 😉

Kui Tartu kanti satud ja vaba aega peaks leiduma, siis anna endast märku – kutsun su kohvile. Lille ei garanteeri (tuleb välja ainult parematel päevadel), aga šokolaadipulbrist südamega saab igal juhul!

2 thoughts on “Tervitustega Kratile”

  1. ehee, nüüd ma saan küll hulgaliselt klikke juurde. kunagi ammu, kui ma sinust kirjutasin, ning sa seda linkisid, tuli mulle hordide kaupa lugejaid. õnneks enamus ei jäänud kauaks 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top