Apr 132009
 

Nii hea on Pärnus olla – ühtki kodust kohustust pole, võib õhtu otsa süüdimatult netis istuda ja lugeda. Mitte et ma seda kodus ei teeks, aga seal on ikka vaja nõusid pesta ja kööki koristada ja enda ümber vaadates mõelda, miks ma küll nii laisk olen, et kuu pärast kolimist ikka veel sellises seapesas elan, ehkki oleme kõik kodused ja laps ei ole ju ka raske iseloomuga ega nõua iga hetk meeletut tähelepanu (muidu saaks ennast veel kuidagi välja vabandada, eks).

Pärnu on puhkus :)

(ja kodu korda seadmiseks on uus tähtaeg – täpselt nädala pärast tuleb õeke mehega kodumaad väisama ja meile külla, selleks ajaks PEAB kõik vähemalt näiliselt korras olema)

Aga äratundmisrõõm tuleb ikka endiselt Krati blogist. Nii palju asju on, millest me ühtemoodi arvame. Viimane tähelepanek siis sellest sissekandest – no täpselt samu asju olen ma korduvalt mõelnud :)

EDIT: Digi meeldib talle ka sama palju kui mulle – ja samadel põhjustel :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.