äkki on kaksikvend? Vasakukäelisel pidi suurema töenäosusega olema emaüsas ka paremakäeline kaksik. Kuna sinu ema sünnitas ainult ühe lapse, siis on tõenäoline, et teine lihtsalt imendus läbi limaskesta tagasi kui ta veel pisike-pisike oli. Tol ajal seda veel vist ei näinud nende aparaatidega, aga nüüd on kõik võimalik nt need 4D fotod… Huvitav 😛
IRW
Mis värk Runnil selle habemega üldse on? Ma viimane kord teda nägin, siis küsisin ka, a eip ole meeles mette, mis ta kostis.
“Piiale meeldib” oli viimane selgitus
äkki on kaksikvend?
Vasakukäelisel pidi suurema töenäosusega olema emaüsas ka paremakäeline kaksik. Kuna sinu ema sünnitas ainult ühe lapse, siis on tõenäoline, et teine lihtsalt imendus läbi limaskesta tagasi kui ta veel pisike-pisike oli. Tol ajal seda veel vist ei näinud nende aparaatidega, aga nüüd on kõik võimalik nt need 4D fotod…
Huvitav 😛
No hea habe on ju.