May 062009
 

Olen tagasi tavapärase blogimise lainel ja mul on selle üle ütlemata hea meel. Kuidagi… Harjumuspärane ja turvaline tunne on, kui iga asja puhul mõtlen, kuidas tahaks sellest kirjutada. Kui vanasti oli niipidi, et halva tujuga kirjutasin pigem palju ja elasin ennast välja, samas kui hea jäi sageli kirja panemata, sest olin tol hetkel ametis, noh, hea nautimisega, ei viitsinud kirjutada – siis nüüd on pigem niipidi, et kui mul on miskipärast s*tt tuju, siis ma suurt ei tahagi kirjutada, pigem kirjutan just siis, kui tuju on hea ja tahaks kõike seda rõõmu teiega jagada.

Nojaa, ja ma olin viimased paar päeva teatavasti sellises pooletoobises tujus, aga edukalt lõppenud roosiõmblemisaktsioon andis sellise positiivse energialaengu, et olengi jälle tavaline rõõmus mina. Oeh, kohe hea on nii olla!

Igal juhul leidsin veel mõned pildid, mida pole teile näidanud :P

Ühel õhtul Plika vigina peale olukorda uurima minnes avanes meile järgmine vaatepilt. Pole ime, et vigises, pole vast eriti mugav asend magamiseks…

Tegelustekile panduna ei huvitu Plika sealsetest lõbustustest reeglina kuigi pikalt – palju põnevam on ju teki ümber maad avastada. Pikki vahemaid ta veel ei rooma, aga meetrikaupa küll – ainult motivatsiooni on vaja. Mehe eelmisest õhtust põrandale jäänud õllepudel oli selleks enam kui piisav:

(Üks teine päev avastas ta näiteks, et elutoa laua alumisel osal (no teate küll, selline nö kahekordne laud) on hirmpalju põnevaid asju – lükkas alustuseks vatitikkude karbi maha ja järas parasjagu Aliase karbi nurka, kui ma ta teolt tabasin)

Kui meil pühapäeval leeri õnnistamine oli, siis ma nägin tegelikult hirmilus välja. Nojaa, kirikus olid meil sellised maani valged hõlstid seljas (neid kannab tavaliselt koor, aga meid päästeti sel kombel valgeid riideid ostmast), nii et ma võisin rahus selle all poolenisti mustas ja lihtsalt ilus olla. Pilt pole just teab mis hästi õnnestunud, sest me olime selle tegemise ajaks juba väsinud ja jalad valutasid ja nii edasi, aga no natuke aimu ikkagi saate:

Ja oma aia esimesed tulbid :)

  2 Responses to “Ja mõned pildid veel”

  1. Ilus-ilusad :)

  2. Tõesti ilus oled, ja seelik on täpselt minu maitsele! :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.