May 082009
 

Mees sõitis täna hommikul tööasjus Tallinna ja jõuab koju alles õhtul. Päris veider on terve päev ilma temata olla, seda ei ole viimasel ajal ju üldse ette tulnud.

Mõtisklesin hommikul, mida siis nüüd üldse ette võtta, aga nagu alati, mängisid sobivad lahendused end ise kätte, nii et mina ei pidanud suuremat vaeva nägema. Pole saanud korrakski igavust tunda ja juba ongi õhtu käes, kell on peaaegu kuus. Mõned tunnid veel ja siis on Mees ka kodus :)

Hommikul oli tulnud meil, et Plika ID kaart on valmis, kärutasime kõigepealt selle järele. Liiva tänavale on parajalt pikk maa ka, täitsa mõnus trenn.

Siis mõtlesin korra raamatulaadale piiluda ja pärast seda koju tagasi tulla. Otse loomulikult läks mul laadal hirmkaua aega (aga sellest ma tahan kohe eraldi postituse kirjutada), nii et Plika, kes oli KMA-sse jõudes üles ärganud, muutus virilaks ja pidin talle ülikooli raamatukogu ees tissi andma :D Alles siis õnnestus ta uuesti maha rahustada ja magama uinutada, nii et sain raamatuid edasi uurida.

Lõpuks koduteel otsustasin veel Humanast läbi põigata, aga otse loomulikult arvas Plika, et sel hetkel, kui ma poe uksest sisse jõuan, on parim aeg ärkamiseks. Natuke ma seal ringi vaadata sain ja isegi paari asja selga proovida, aga miski ei sobinud ja laps hakkas jälle virisema, nii me ära tulimegi.

Niipea kui koju jõudsin ja arvutisse istusin, potsatas postkasti kauaoodatud meil, mis andis teada, et stuudios tehtud pildid on valmis. Oh seda õnne ja rõõmu… Aga see on ka eraldi postituse teema.

Pesu jõudsin ka veel ära pesta ja kuivama panna.

Mees, muide, tegi eile õhtul lihapirukaid. Neist ja üleeilse rabarberikoogi jääkidest ma terve tänase päeva toitunud olengi.

Kui nüüd veel paar asja kirjutatud saaks, enne kui Plika üles ärkab, siis lähen istun aiatrepile päikeselaiku ja loen mõnd äsjaostetud raamatut :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.