MrsB 6. May 2009 at 21:02 Vaga pidulised pildid 🙂 Ma just tana vaatasin oma poissi ja motlesin, et kas toesti juba 6 kuud tais… Reply
Palju õnne! 🙂
Su plika on nii armas naerusuine tütarlaps 😀
Palju õnne!!
Nii ilus pluus! tohutut hästi sobib sulle!!!
Vaga pidulised pildid 🙂 Ma just tana vaatasin oma poissi ja motlesin, et kas toesti juba 6 kuud tais…
tõelised kaunitarid!