May 152009
 

Te ju kõik mäletate, kuidas ma hiljuti avastasin ja vaimustusin cob-tehnikast ja savimajadest? Ma ei viitsi linkida, sest postitusi oli mitmeid, aga kuskil aprilli teises pooles see oli.

Novat, ja täna saatis Krissu, hea inime, mulle edasi uudiskirja, mis teatas, et esmaspäeval kell kuus on Tartu keskkonnahariduse keskuses tasuta loeng, mida peab Eesti cobiekspert Viese ise ja mis räägib just sellest kõigest, mis mind nii huvitab. Ja siis saab küsida :D

Oh, ma olen vaimustuses. Pärnusse sõidu plaan jäi kohe ära, seda tegelikult ka mitmel teisel põhjusel.

Ja ma nüüd jõudsin nii kaugele, et Eva-Liisa pani mu listi ka (mhmh, ise oleks ka saanud panna, aga mul polnud varem meeles uurida). Nüüd mulle hakkavad need põnevad asjad meili peale jooksma.

Nii tore, et selline info on seni ka puhtjuhuslikult minuni jõudnud. Tartu keskkonnahariduse keskus tundub olevat koht, kuhu me ühel või teisel põhjusel ikka tagasi satume :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.