May 162009
 

Ma pole Plikast ammu midagi peale haigusloo kirjutanud. Tegelikult ei lase ta ennast ju haigusest kuigivõrd häirida, elab ikka oma tavalist elu edasi, nihverdab ja areneb.

Tegelustekk on talle ammugi väikseks jäänud. Moe pärast me ta sinna ju paneme, aga enam kui kindel on see, et natukese aja pärast on ta juba kuskil mujal, kus midagi huvitavamat silma hakkas.

Viimasel nädalal on tal tekkinud uus komme asju vaadelda. Kui seni läks kõik otsemat teed pidi suhu, siis nüüd peab kõiki asju enne igast küljest vaatlema… Kõik läbivad kontrolli, kõik kõlbavad ikka lõpuks suhu panna ;)

Juba kaks nädalat tegeleb ta aktiivse nõkutamisega. No nii, et ajab ennast põlvili ja käed sirgeks ja siis kõigutab ennast edasi-tagasi. Vaatame, kaua veel, enne kui käima läheb.

Istuda tahaks ka kangesti. Kui näiteks tissist isu täis saab, siis kisub ennast kohe istuliasendisse. Samas – kui ta omaette põrandal hängib, olgu siis kõhuli või selili, siis ta eriti istuda ei ürita. Siis on nõkutamine ikka peamine.

Selili ta eriti olla ei taha, aga vahel, kui kõhuli olemisest väsinud, annab teda natukeseks tegelusteki kaarega ära osta. Selja pealt kõhuli ta endiselt eriti keerata ei viitsi. Kõhuli olles seevastu veereb tihti keset nihverdamist selili ja vahib siis üllatunud näoga ringi – kuidas see nüüd juhtus. Et kui järele mõelda, siis ma pole kindel, kui teadlikult tal need keeramised üldse toimuvad.

Aga pildimaterjali kah. Alustuseks üks seeria sulaselgest nihverdamisest, esimesel pildil on näha ka nõkutamise lähteasend, ehkki siin pole käed sirged:

Kui ise ninapumbaga mängida saab, siis on päris põnev ja ei pea üldse karjuma nagu ratta peal…

Ja issi sussid on ka mängimiseks täiesti sobivad – hoopis huvitavamad, kui kõik need igavad asjad tegelustekil, mis on nii ära mängitud ja etteaimatavad…

Ja üleüldse ma ei saa aru, miks te kogu aeg seda peeglit siia laua najale topite, selle TAGA on ju hoopis huvitavamad asjad. Juhhei, suutsin aliase karbi laua alla kukutada, ma olen tegija!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.