Jajaa, me siis nüüd otsustasime lennata. Ja järsku jõudis kohale, et juba homme õhtul me olemegi Londonis. Vau.
Tunni pärast lähme savimaja loengusse, tagasi tulles on vaja last vannitada ja pakkida ja koristada, sest ema tuleb oma mehega meie äraoleku ajal Tartusse tööd tegema ja nad elavad siin… Ja homme varahommikul rongiga Tallinna.
Kurguvalu on tuimem, ehk homseks kadunud. Kuristan usinalt soolaveega ja joon greibi-mee teed. Plikal on mingid tatistamise hood endiselt, aga mitte väga tihti ja nina on tal lahti. Köha pole eriti üldse enam kuulda.
King läks jalga 😀
Nüüd tegudele.