Öäkk

Mees käis poes mett ostmas ja ostis oma aruga õietolmuga, sest “taruvaik kõlas vastikult”. Olete te näinud teed, milles on õietolmuga mesi? Täiesti läbipaistmatu, puljongilaadne jäle absoluutselt mitte tee nägu ollus. Ja see maitse, võeh. Tähendab, jah, joodav, aga mulle EI maitse.

Aga muidu, mis selle õietolmumeega üldse head teha saab? Tee sisse ma seda enam küll ei pane… Mehe sõnul maitsevat paljalt veel jälgimalt.

Ma loodan, et see on vähemalt kasulik. Bhh.

1 thought on “Öäkk”

  1. Anonüümne

    oi õietolm on VÄGA tervislik, seda peavad lapsed sööma ja ka täiskasvanud ja näiteks šokolaadi saab samuti osta, kus õietolm sees.

    See peabki halvasti maitsema, umbes nagu kalamaksaõli. Aga ega looduslik tervis peagi lihtsasti tulema!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top