Mees käis poes mett ostmas ja ostis oma aruga õietolmuga, sest “taruvaik kõlas vastikult”. Olete te näinud teed, milles on õietolmuga mesi? Täiesti läbipaistmatu, puljongilaadne jäle absoluutselt mitte tee nägu ollus. Ja see maitse, võeh. Tähendab, jah, joodav, aga mulle EI maitse.
Aga muidu, mis selle õietolmumeega üldse head teha saab? Tee sisse ma seda enam küll ei pane… Mehe sõnul maitsevat paljalt veel jälgimalt.
Ma loodan, et see on vähemalt kasulik. Bhh.
oi õietolm on VÄGA tervislik, seda peavad lapsed sööma ja ka täiskasvanud ja näiteks šokolaadi saab samuti osta, kus õietolm sees.
See peabki halvasti maitsema, umbes nagu kalamaksaõli. Aga ega looduslik tervis peagi lihtsasti tulema!