Viljakas päev

Kõigepealt käisime Vera Cruzis hommikust söömas. Aeg oli tolleks hetkeks küll pigem juba lõuna ning kohvik rahvast täis. Tuttav teenindaja märkas meid sellegipoolest niipea, kui uksest sisse astusime – naeratas ja lehvitas. Ei olnud selle seitsme kuuga unustanud 😀

Ja siis oli kõik jälle nii, nagu vanasti.

Kakao karamellisiirupiga:

All day breakfast – no sausage, no tomato, extra beans and extra mushrooms 😛

Siis läksime Angelisse uut Tinderboxi üle vaatama. See on nii suur! Ja palju ägedam näeb välja kui eelmine. Vana oli lihtsalt… Vana ja kulunud. Töötada selles uues küll ei tahaks, vanas oli lihtsam 🙂 Aga kliendina – väga äge! Kuna mul on plaanis sinna järgmiste päevade jooksul veel kaks korda sattuda, teen ehk hiljem mõned pildid ka.

Eglet oli tore jälle näha, rääkisime pikad jutud maha. Ja saime tasuta smoothied 🙂 Plika hängis laua peal ja luges lehte:

Seejärel kihutasime West Norwoodi tagasi, et Mehe töö juurde jõuda, enne kui kontor kinni pannakse. Laps tekitas üleüldist vaimustust.

Ja lõpuks käisime veel Lewishamis. Helistasin nimelt hommikul ühe kasutatud MacLareni kuulutuse peale, mis oli juba nädal aega vana, nii et erilist lootust polnud. Minu suureks üllatuseks oli aga käru alles, nii me siis läksime seda üle vaatama ja olemegi nüüd MacLaren Techno XLRi õnnelikud omanikud. Kaheksa kuud kasutatud, igati korralik, jalakott ka ilusti kaasas. Maksime £120 🙂 Uuena maksab see käru £245. Rahulolu! Müüja arvas, et talle helistati ehk varemgi, aga ta polnud lihtsalt kodus – kuulutuses oli ainult lauatelefoni number. Meil vedas!

Koduteel jõudsime veel hindussiputkast kebabi kaasa haarata. Täpselt nagu vanasti!

Ja siis muidugi smoothied – PÄRIS normaalsed smoothied, mis on tehtud ainult värsketest puuviljadest, mitte kontsentreeritud mahlast, nagu Eestis. Minu suurim lemmik strawberry & banana on mul praegugi kõrval. Njämm.

Homme hommikul läheme MrsB-le külla, päeva poole peame Riinaga piknikku, kuuest saan Tinderboxis Andreeaga kokku ja pärast seda ehk veel Ronn-Katre ja Reinu pubi. Aga nood viimased lükkuvad vist pigem laupäeva peale, Camdeni kõrvalt jõuab ilusasti 😛

4 thoughts on “Viljakas päev”

 1. mina isiklikult arvan, et te maksite ikka täiesti pöörase summa kasutatud käru eest…eriti kuna te ilmselgelt ei ole ju inimesed, kellel raha jalaga segada. me just ostsime mitte super aga hea firma tõeliselt ilusa ja tegusa käru täiesti uuena 60 euro eest…

  anna andeks, aga mind paneb lihtsalt imestama, et rahaga ettevaatlikult ümber käijad muuga ei lepi kui maclareniga…?

 2. kui panustada kvaliteeti ja plaanida veel lapsi, siis on maclaren väga hea valik! peab vastu mitu last ja saab kasutada sünnist. kaasas on ka vajalikud lisad.
  kui osta kergkäru mõttega et “on vaja mingit juustu, mida saab pisikeseks kokku ja lihtsalt kaasa vedada”, siis tõepoolest võib saada käru Eestis ka 700 krooniga.

  ja minu arvates ei ole tikker ja tema mees nii rikkad, et lubada endile (oma lastele) odavat käru.
  pardon me.

 3. Hind tundub soolane küll, aga tõesti see on reegel, et pidas ühe lapse, peab veel paar tükki.
  Samas on igal ühel oma põhimõtted ja võidab see, kelle omi Tikker kõige enam usaldab.
  Ma oleks ka Londonist soodsalt pigem uue toonud…. samas… ärgem unustagem keskkonnasõbralikkust. Londonis nagunii kõik ostavad endale uusi kärusid… rikkamad kallimaid, vaesemad odavamaid, aga ikka uusi ja uusi…

 4. Pingback: Aprilli raamatud – Tikri Päevaraamat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top