May 292009
 

Mul käivad ikka aeg-ajalt sellised hood peal, kus ma tahan kõik kapis leiduvad riided järjest läbi pesta. Tavaliselt tuleb taoline hoog siis, kui on üksjagu ühest kohast teise kolitud ja riided on läbisegi kapis/sahtlis/riiulis olnud, nii et puhastel ja “poolpidustel” enam vahet ei tee.

Lisaks on hetkel oivaline pesukuivatusilm, nii ma siis kiskusingi oma nagunii hirmus sassis riidekapi riiulite sisu põrandale, jaotasin värvi järgi kuhjadesse ja kolmas masinatäis hetkel peseb. Tavaliselt pesen lihtsalt neid riideid, mis pesu vajavad, värvist hoolimata lähevad kõik kokku, 40-kraadise kiirpesuga ei juhtu miskit. Aga mõned asjad, mida üldiselt harva pesen, võivad värvi anda küll, nii on vahelduseks värvide kaupa pesta päris mõnus.

Nõme on see, et siinse pesumasina kiirprogramm peseb üle tunni. Olen ära hellitatud pooletunnise kiirpesuga – sellest piisaks täiesti. Nüüd läheb aega ja elektrit ja vett ja raha lihtsalt rohkem.

Mul on ka auahne plaan kõik mantlid ja muu pesumasinakeeluga riided keemilisse viia, kõik puuduvad nööbid ette õmmelda ja üldse osa riidekapi sisust välja visata. Näis, kas ma seda kõike ka jõuan või läheb tuju enne üle :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.