Jun 012009
 

…aga kuniks vihma pole, ajab ka jahe dušš asja ära.

Mina olengi tüüpiline eestlane – kui on liiga külm, on halb, kui liiga kuum, siis ka halb.

Külmavares olen ma koledal kombel – jube pikk, rasva pole ollagi, vererõhk madal, külm hakkab hirmus kergesti. Ses mõttes sobis Londoni talv mulle väga hästi, ainus miinus oli lume puudumine ;) Minu ideaalne talv oleks paar miinuskraadi ja lumi, sellest täiesti piisaks.

Aga liiga kuuma ilma ei talu ma ka. Kui 20 kraadi on veel liiga jahe, siis tänane 27 kraadi ilmselgelt liiga kuum. 23-24 on minu ideaalne suvi. Kerge soe tuuleke sinna juurde. Tänane tuul oli küll nii kuum, et ei jahutanud absoluutselt…

Käisime Kessuga jalutamas – Liiva tänaval tema plika passi ära toomas ja siis läbi kesklinna koju. Kokku vast 6-7 kilomeetrit, sellest vähemalt pool lõõmava päikese käes. Trenn missugune! Koju jõudes olin poolsurnud ja jalad tudisesid all :) Dušš õnneks veidike aitas.

Plika jäi koduteel lõpuks magama, aga ärkas juba üles… Nüüd peaks koristama, aga lihtsalt ei jõua. Lähen panen kiige üles ja vaatan, kas Plika on nõus seal minuga hängima.

Aga muidu on lill :)

Muide, oskab keegi öelda, kas need Selveri 129-kroonised sammulugejad ka kuskile kõlbavad?

  3 Responses to “Täna tantsiksin vihmas”

  1. Ma pakun (omast kogemustest tean), et odavad sammulugejad ei kõlba kuhugi, a kui tahad, proovi järgi :P

  2. rimist saab vist praegu odavamalt “juustu” – “hakkame käima” kampaania raames 79 eeku ja 2 pakki maisihelbeid peale kauba :) Ise proovinud ei ole, seega pead ei anna, et see töötab.

  3. se ilmavärk on vist perekonnaviga…

    sammulugeja vöin sulle anda, a ise tuled järele. yle prahi kaup.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.