Mõtlesime, et laseme tal oma käega katsuda, äkki siis sööb parema meelega. Plärtsutada oli tore küll, aga puder sellest rohkem maitsema ei hakanud. Õuna sisse riivimine ostis meile umbes kolm lisasuutäit.
Kui mina kunagi lasteaias käisin, tegid kokatädid putru magusa õunamahlaga – keedad samamoodi, nagu piimagagi, ainult et tulemus jääb “nagu komm”, samas on see ikkagi tervislik. Võid proovida sellist asja alguses, ehk siis harjub ära selle “imeliku pudrumassiga” ja järgmine kord piimapudruga läheb kergemini.
Mina panen Gerberi kuivatatud ploomi püreed (teeb kõhu ka pehmeks) või siis Saevesti õunapüreed “moosiks” peale. Järjest vähem annan seda moosiga ja sööb ilusti.
kas te keetsite selle õuna koos pudruga läbi ka? keetes jääb magusam 🙂
banaanilisandit võib ka proovida.
Kui mina kunagi lasteaias käisin, tegid kokatädid putru magusa õunamahlaga – keedad samamoodi, nagu piimagagi, ainult et tulemus jääb “nagu komm”, samas on see ikkagi tervislik. Võid proovida sellist asja alguses, ehk siis harjub ära selle “imeliku pudrumassiga” ja järgmine kord piimapudruga läheb kergemini.
Keetsime õuna, jah. Täna sai hunnik banaane ostetud, eks näis…
Mina panen Gerberi kuivatatud ploomi püreed (teeb kõhu ka pehmeks) või siis Saevesti õunapüreed “moosiks” peale. Järjest vähem annan seda moosiga ja sööb ilusti.
Ma ise söön ka putru moosiga pooleks noh 🙂