Kuu aega tagasi olime ka Pärnus ja tollel päeval tegi üks Mehe sõber suure kaameraga pilti. Need pildid jõudsid nüüd lõpuks minuni. Suure kaamera pildid on alati kõige ägedamad. Kui ma ainult ise viitsiks, mina jään seebikainimeseks 🙂
Kuu aega tagasi olime ka Pärnus ja tollel päeval tegi üks Mehe sõber suure kaameraga pilti. Need pildid jõudsid nüüd lõpuks minuni. Suure kaamera pildid on alati kõige ägedamad. Kui ma ainult ise viitsiks, mina jään seebikainimeseks 🙂