Sep 182009
 

Ma pole mitte kunagi kirjutanud seda blogi kasusaamise eesmärgil – peamised põhjused on ikka puhas kirjutamise rõõm ja soov mäletada ka aastate pärast, kuidas asjad kunagi olid. Aga mida aeg edasi, seda rohkem on hakanud mu blogi mulle täiesti juhuslikult “kasu” tooma.

Ma olen erinevatest toredatest juhtumistest varem korduvalt rääkinud, tänast postitust panid mind kirjutama kaks kõige uuemat.

Esiteks eelmises postituses mainitud pulmakutsed – kümme või viisteist minutit hiljem potsatas mu postkasti meil, mis ütles, et teeme ära – anna ainult kontakt, kellele kutsed viia. Ja tõepoolest, nii lihtne oligi :)

Teiseks eile mainitud abi seoses tõlkimise-apostillimisega – üks mu lugeja, kes töötab tõlgina, seletas vabatahtlikult ja palumata kõik selle jama lahti ning pakkus kõigele lisaks tasuta tõlke- ning asjaajamisteenust. Andsin talle täna tunnistused ning sain paari tunni pärast tõlgitud ja kinnitatud koopiad kätte, pidin vaid notari kinnituste eest maksma ja aitäh ütlema.

See kõik on lihtsalt nii nii nii tore :) Ja selle peale tahaks ma ise ka kohe teisi inimesi rohkem aidata. Eks ma olen alati nõu jaganud, kui keegi miskit küsib ja mul midagi asjalikku öelda on. Vahel on õnnestunud ka mõni vastuteene teha. Aga teate, ma ausalt tahaks rohkem teistele midagi nii toredat teha, nagu minuga siin viimasel ajal üpris tihti ette tuleb.

Nii et ma üritan nüüd ise rohkem silmi lahti hoida, et panna tähele rohkem juhtumeid, kus minust võiks kasu olla. Ja tahaksin julgustada ka kõiki oma lugejaid – kui on mõni teema, millega ma saan teid aidata või midagi teha… Siis küsige julgelt!

Lõpetuseks ikka seesama nending: mulle nii meeldib, et inimesed on ilusad ja head :)

Üritan ise ka ilus ja hea olla.

  6 Responses to “Veelkord sellest, kuidas inimesed on ilusad ja head”

  1. täiesti nõus sinuga – kui ma sain sel nädalal tagasi oma seitse aastat tagasi ära kaotatud gümnaasiumi lõpusõrmuse, siis tabas mind kah heldimus. kui keegi selle leiab ja seitse aastat vaeva näeb, et sind üles otsida ja sõrmus tagastada, siis peab see inimene tänase omakasupüüdliku ja egoistliku maailma jaoks veidike kreisi olema. ja sarnaselt tekkis ka mul järsku ületamatu soov kellelegi head teha :)

  2. meeldetuletuseks – ma sain Sinult öömaja, titeriideid ja küüslauguvõiet :)

  3. Loen siin ja mõtlen nüüd ise ka, et tahaks head teha.. eriti viimasel ajal, kuidagi on nii välja kukkunud, et ainult halba olen teinud :(

  4. mul on ka selline tunne nt peale suurt hääletamisreisi, kui suvalised inimesed on mulle kõvasti head teinud ja kodustand. give the positive energy back to the world! :D

  5. Ohhh :)
    Aga mäletad, emotsiooni saan ju :) Ja see pole minu jaoks kaugeltki mitte väike asi.

  6. Ma leidsin täna sellise lehe nagu Õnnepank.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.