Varajane linnuke…

…jääb vara magama.

Plika ärkas täna hommikul juba poole seitsmest. Kümnest läksime kiikuma ja Streathami suurde Sainsbury’sse, kust saab normaalset saia (st koha peal küpsetatud, mitte tavalist Briti svammsaia). Sinna on mõnus jalutada – 20 minutit ja sellest enamik läbi pargi. Oh, kuidas ma armastan sügist!

Plika muutus juba poes virilaks ja tagasiteel läks tõeline kisa lahti. Pidin ta siis kärust välja võtma, aga laps süles käru ülemäge lükata pole just meelakkumine – võhm oli paari minutiga väljas, nii me siis tegime väikse peatuse ja sahistasime lehtedes.

Pärast seda oli Plika nõus selili kärus olema ja lutiketti lutsutama. Paar minutit hiljem:

Ja kuna tema lõunauni oli täna 11-12.10, jäi ta kümme minutit tagasi Abikaasa süles istudes magama. Lihtsalt niisama. Mähe on vahetamata, tudukombet pole seljas ja kell on alles seitse. No vaatame…

1 thought on “Varajane linnuke…”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top