Plika närib trepi piiret. Lihtsalt läheb ajab ennast selle najale püsti, nii et üks latt on täpselt hammaste kõrgusel ja muudkui kraabib. Jumal teab, millal see viimati värvitud sai, raudselt on mingi vana ja mürgine värv… Mis ma tegema pean, riide ümber tõmbama või? Ma olen täitsa hädas.
Üksjagu värvi olen ma tal suust kätte saanud ja sama palju on ta ilmselt jõudnud alla neelata. Siiani elus, aga siiski. Hetkel ei ole muud varianti, kui teda lihtsalt keelata (mida ta muidugi ei kuula) ja sealt ära tõsta.
Täna jõudis ta juba puiduni välja:


Kangas võibolla ei ole nii hea mõte aha nt teip või no kasvõi riidest lint sinna õmber kerida peaks ju aitama ning välja näeb ka hea? Pildilt tundub, et sinna ümber annab asju kruttida. Või keri kasvõi peenem köis nagu kasside traapimispostil, siis tibin saab hambaid teritamas käia 🙂
Tuleb sinepiga kokku määrida 😀
Apteekides on pöidla-imemise vastast kibedat (aga ohutut) lakki, võõpa sellega üle. Pmst sama efekt mis sinepil, aga ei tule maha ja sind ennast ei häiri.
ta ju rott!
ma ka närin igasuguseid asju ja ei kuula, kui mind keelatakse 🙂 kuulsin, et perenaisele soovitati ka sinepi ja sambal oeleki kasutamist. huvitav, miks…