Egolaks

Ma olen Andrese fotoraamatu kaanel (ja sees).

Vaatame, kas jõuan ükskord stuudio seinale ka 😛

Hea algus oleks seegi, kui ma omaenda elutoa seinale plaanitud lõuendid ära teeks. Just noodsamad kaks pilti, mis raamatustki paistavad. Kui rahaline seis nats paremaks muutub, siis võtan selle teema uuesti tõsisemalt ette.

1 thought on “Egolaks”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top