Ma olen Andrese fotoraamatu kaanel (ja sees).
Vaatame, kas jõuan ükskord stuudio seinale ka 😛
Hea algus oleks seegi, kui ma omaenda elutoa seinale plaanitud lõuendid ära teeks. Just noodsamad kaks pilti, mis raamatustki paistavad. Kui rahaline seis nats paremaks muutub, siis võtan selle teema uuesti tõsisemalt ette.
stuudio seinal jõudis minu plika sinust ette 😛