Kessu käskis teha. Käsk on vanem kui meie 😛
Minu neli töökohta:
üks tore väike kohvik
üks teine mitte nii tore kohvik suures restoranis
üks fotopood
üks kontor
Neli filmi, mida võiksin ikka uuesti vaadata:
The Thomas Crown Affair
Love Actually
Notting Hill
Ocean’s Eleven
Neli kohta, kus ma elanud olen:
Pärnu
Tartu
Tallinn
London
Neli teleseriaali, mis meeldivad:
House
Dexter
Gilmore Girls
Sex and the City
Neli kohta, kus olen käinud puhkamas:
Rootsi
Egiptus
Pariis
Hiiumaa
Neli lemmiktoitu:
PIIM! (äh, nojah, see on jook, aga ikkagi!)
seapraad hapukapsaga
pasta… kas see on liiga üldine? 😛
ahmaitea, palju häid asju on!
Neli veebisaiti, mida külastan iga päev:
Gmail
Google Reader
Orkut
Blogger
Neli kohta, kus just praegu oleks parema meelega:
kuskil, kus on lumi maas
palmi all
Austraalias
seal, kus rohi on rohelisem
Neli blogijat, kes võiksid seda testi teha:
MrsB
Maris
Kratt
Evu
nädala pärast saad sinna, kus lumi maas (kui veel on).
ma mainin kohe 2ra et ma kyll hetkel austraalias olla ei taha. parem oleks londonis, saaks v2hemalt vahel koju ka s6ita 🙁