Päh!

Abikaasa läks poodi. Mul tuli järsku hirmus koogi küpsetamise (või noh, söömise 😛 ) isu. Valisin juba retsepti välja, oma vana lemmiku kohupiima-virsikukoogi (kohupiima siinmaal küll pole, aga quark ajab asja ära). Arvutasin ja võrdlesin retseptis soovitatud vormi ja oma hiigelsuure ahjuvormi pindala (no mul pole siin normaalseid koogivorme), et õigeid koguseid teada saada… Helistasin Abikaasale, et talle öelda, mida veel vaja tuua on…

Telefon hakkas siinsamas elutoa põrandal helisema.

Milleks mobiilid, eks, neid pole OMETI mõtet kaasas kanda. Piisab sellest, kui laps nendega mängida saab…

Ma olen nii pettunud. Ja kooginäljas. Urr!

EDIT: Haa! Abikaasa unustas munad ostmata, aga kotletti ei saa ilma teha, nii et ta läks poodi tagasi – saan vist ikkagi oma koogi kätte, njämm!

EDIT 2: ARGH! Minu soovi peale saada valget mahejahu toodi mulle kuradi täistera speltajahu. ARGH! Seda karaskipulbrit ma küll selle koogi sisse panna ei julge.

4 thoughts on “Päh!”

  1. Eiei, ma tean, et speltajahust küpsetatakse ja kõik, ma lihtsalt ei tahtnud riskida variandiga, et mu njämma virsikukook maitseks nagu kuradi karask 😛 (mhm, mulle EI maitse karask)

    Ja üleüldse, Looduspere poes müüja väitis, et see jahu ei kerki nii hästi vms, et peaks teisega segama (? vist oli nii), no lihtsalt polnud katsetamise tuju, ma pole üle poole aasta midagi küpsetanud, tahtsin kindel olla, et saan selle, mida tahan.

    Küll ma kunagi edaspidi teen speltaküpsiseid või mis iganes, kui tuleb tuju katsetada.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top