Ostsin endale kah just piletid ära – 22. veebruar kuni 2. märts olen Eestis 😛 Abikaasa peab töötama, nii et seekord siis meie Plikaga kahekesi.
Plaanis on üht koma teist, noh, tavaline värk – pere ja sõbrad, juuksur ja kosmeetik, Eestisse jäänud asjades vaja sobrada ja… Mitu titte vaja ka üle vaadata. Üks neist sündis üleeile ja temast saab meie Tartu Tähtvere-kodu uus elanik 🙂 Teine ootab alles oma järge. Ja siis tegelikult on veel ka kolmas järge ootamas – eks näis, kas ka temaga kohtuda õnnestub.
Aga teie, kallid sõbrad, võtke minust eeskuju ja ostke ka pileteid!