Meie Tähtvere korteris on juba üle nädala vana verivärske elanik.
Just lugesin järgmiseid suurepäraseid uudiseid – üks beebs on jälle ilmavalgust näinud, (esma!)sünnitus oli pealegi kerge ja kiire. Süda hüppab sees, no nii hea meel on 🙂 Kõigi eelduste kohaselt peaksin mõlemad tegelased ka veebruarikuise külaskäigu jooksul ära nägema.
Oh, nii tore 🙂
Kahte beebit ootan veel – üks peaks tulema jaanuari lõpus, teine veebruari keskel. Uus elu on ikka imeline asi…