Pisikesed imed

Meie Tähtvere korteris on juba üle nädala vana verivärske elanik.

Just lugesin järgmiseid suurepäraseid uudiseid – üks beebs on jälle ilmavalgust näinud, (esma!)sünnitus oli pealegi kerge ja kiire. Süda hüppab sees, no nii hea meel on 🙂 Kõigi eelduste kohaselt peaksin mõlemad tegelased ka veebruarikuise külaskäigu jooksul ära nägema.

Oh, nii tore 🙂

Kahte beebit ootan veel – üks peaks tulema jaanuari lõpus, teine veebruari keskel. Uus elu on ikka imeline asi…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top