Mulle meeldis Vista juures see, et gadget bar oli always on top ja kõik muud aknad sellevõrra kitsamad – noh, kogu krempel ei tundunud siis enam nii wide screenina. Seitsmel saab gadgeteid ainult ükshaaval on top jätta, nii et need tulevad muu jama peale. Ei viitsinud midagi kruttima ka hakata (kuidagi saaks Vista oma, aga sellega peaks vaeva nägema), tõmmasin hoopis Google sidebari.
Paras, Bill 😛
Ehkki ma pean muidugi tunnistama, et Vista gadgetite välimus meeldis mulle rohkem, nii et ma võin veel viitsima hakata ja selle orgunnida… Näis.