Vahelduseks usin

Olen üle kuu aja täielikus koomas olnud – sellises, kus mitte midagi asjalikku tehtud ei saa. Eile ja täna on aga enesetunne vahelduseks hea, olen ringi möllanud ja asjatanud, koristanud ja sättinud ja… Jube rahul endaga nüüd. Aga jah, nagu näete, siis arvutisse eriti asja pole. Käin küll aeg-ajalt blogisid-meile piilumas, aga ise kirjutada ei viitsi. Homme ehk 🙂

Meil on nüüd natuke rohkem mööblit… Ja Plikast on endiselt fotod ootamas ja… Eeh… Homme 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top