Milk&More on tore ja kolm korda nädalas varahommikul ukse taha toodav piim teeb elu mugavaks, aga on asju, mille pärast tahaks juukseid peast kitkuda. Nimelt taastab nende online süsteem lolli järjekindlusega mingi aja tagant minu kõige esimese regular orderi. Selleks oli 5+5+6 (E+K+R) organic semi skimmed milk. Õige pea avastasin, et nendest kogustest ei piisa ja muutsin arvud 6+6+8. No ja lolli järjekindlusega muutusid need arvud õige pea väiksemateks tagasi – ükskõik, kui mitu korda ma neid ka ei muutnud. Ükskõik, kas ma muutsin ainult arvud või tühistasin terve tellimuse, et see otsast peale uuesti teha.
Hea küll, kuna ma ei viitsinud seda kogu aeg muutmas käia, siis me saime lihtsalt enamasti vajalikust vähem piima – vahel venitasime välja, vahel pidime poest juurde ostma.
Aga nädal tagasi muutsin ma tellimuse hoopis teistsuguseks – Plikale 2+2+3 organic whole milk ja meile endile 4+4+5 tavaline semi skimmed milk. Senine organic semi skimmed sai seega üldse tellimusest kustutatud.
No ja te võite kolm korda arvata, kas täna tuli meile ukse taha 11 pudelit piima või ei. Argh! Hea küll, nii palju saime selgeks, et see süsteem “taastab” ennast umbes nädala tagant – enne ei mäletanud kunagi, millal muudetud sai, seekord tean täpselt, et tegin seda üle-eelmise pühapäeva õhtul viis minutit enne üheksat.
Ega’s midagi. Abikaasa nüüd jälle helistab ja räägib mure ära. Ja ma olen kindel, et MAKSMA me nende lisapiimade eest ei saa. Probleem aga jääb – see lollakas süsteem topib muudkui mu esimest tellimust tagasi. Hetkel oleks võimalikud probleemilahendused kas iga nädal ise tellimust tagasi muutmas käia või iga kord topeltpiima saades helistada ja viriseda, et nad seda meie arvele ei lisaks. Aga mis ma selle tasuta piimaga teen, isegi meie ei joo nii palju!!!
Mõlemat pidi tüütu. Ma SIIRALT loodan, et nad suudavad selle bugi ära parandada. KÄHKU.
hmmm… meie milk&more toimib, ma pole vist peale joulupausi tellimust muutnud. igaks juhuks ei muuda ka 🙂
Noh, jah. Minu lihast ja luust piimamees unustas kah kogu aeg ära, mida ma talt tellisin… Oli äärmiselt närvesööv. Samuti sai see üheks põhjustest, miks ma selle teenuse kuupeale saatsin…