Ma ei ole täna absoluutselt MITTE midagi kasulikku teinud. Hea küll, nõusid pesin 😛 Muidu olen ainult Plikaga mänginud ja niisama olesklenud. Lõpetasin näiteks kaks raamatut ära… Nüüd võib lõpuks mõne uue ette võtta.
Kogu see nädal on olnud vaikne ja sündmustevaene. Ega ma ei kurda – ilm on selline, et välja ei kipu ja rahaline seis karjub kokkuhoiurežiimi järele. Veedame õhtud mõnusasti diivanil lösutades Gilmore Girlsi seltsis. Üleeile küpsetasime koos õunakooki ja…
Blogisse, nagu näete, eriti midagi kirjutada pole. Eks ma siis üritan seda videotega kompenseerida 🙂
Raamatute lõpetamine ju ka kasulik!