MrsB 12. February 2010 at 11:37 Ma pean oma poistele spagetid vaikesteks juppideks loikama, muidu oksendavad koik valja (varem voi hiljem) voi jaavad need kurku kinni 😐 Reply
Kessu 12. February 2010 at 15:31 minu plika üldse pastatooteid ei armasta. peab muu toiduga ära maskeerima, siis sööb. ilmselgelt pole ta normaalne laps, sest normaalsed lapsed ju jumaldavad makaroooooni. Reply
Ma pean oma poistele spagetid vaikesteks juppideks loikama, muidu oksendavad koik valja (varem voi hiljem) voi jaavad need kurku kinni 😐
minu plika üldse pastatooteid ei armasta. peab muu toiduga ära maskeerima, siis sööb. ilmselgelt pole ta normaalne laps, sest normaalsed lapsed ju jumaldavad makaroooooni.