Täna on siin kevad

Kaheksa kraadi ja päike 🙂 Ei pannud teksade alla sukkpükse, ei pannud jope alla jakki, ei olnud külm 😀 Käisime Plikaga mänguväljakul. Kiikusime… Siis istusin lihtsalt päikese käes, Plika turnis palgi najal ja kitkus maast rohtu. Kuna eile sadas terve päeva, oli see suhteliselt porine tegevus.

Lõpuks jalutasin ta üle pika aja kärus magama – no lihtsalt nii mõnus ilm oli, tahtsin päikest nautida, sain veel kaks pargitiiru teha.

Oh, et seda ilma nüüd jätkuks, vähemalt nädala lõpuni. Järgmisel nädalal olen talvises Eestis, siis pole natuke aega vahet.

Tänases päevas on olnud mitu huvitavat üllatust. Toredat üllatust 🙂 Mõtlen jälle elust ja tulevikust ja… Olen lihtsalt rõõmus.

ma olen ära unustanud, kuidas kevade lõhn mõjuda võib…

2 thoughts on “Täna on siin kevad”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top