Feb 172010
 

Kõhuümbermõõt: 92 cm. Palju enne oli, seda teab muidugi vaid jumal taevas… Pakun 78 kanti :P

Enesetunne: eeskujulik. Õhtuti tahan juba 21-22 paiku magada, see on veidi tüütu.

Ja keegi nagu liigutaks kõhus :) 100% kindel ei saa muidugi olla, aga seekord ei tundunud gaasidena. Eks vaatame, kuidas edasi… Põnev, põnev.

  4 Responses to “15 nädalat”

  1. vabandust, aga kuidas on võimalik, et sinu KÜ on praegu üle 90ne? mul endal 8s kuu ja KÜ sama suur .. :D

  2. Minu meelest pole +14 cm (või vähem, kuna ma ei tea, mis mul vööümbermõõt enne oli) selle rasvakihikese kohta midagi imelikku… Ja ma muidugi mõõtsin püsti seistes, arsti juures lesides tuleks kindlasti tunduvalt vähem.

    Ma olen 184 cm pikk ka, proportsioonide mõttes peavadki mu mõõdud veidi suuremad olema :)

    Plikat oodates, otsisin just blogist välja, mõõtsin veidi üle kuue kuu rasedusega välja 102 cm, hilisemaid mõõte ei oska öelda. Teise lapsega pidigi kõht varem tulema :)

  3. Tavaliselt tulebki teise rasedusega kõht kiiremini ja suuremaks läheb ka ning taastumine on aeglasem, aga võrreldes rõõmu üle lastest. on see väike hind :)

  4. Aga mul oli sünnitama minnes ümbermõõt ainult 101 cm (epk 38 cm), mul oli imepisike kõht :) Keegi eriti ei tahtnud uskuda, et kohe sünnitama lähen.

    Mõnusat ootamist!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.