Feb 262010
 

…sai käidud kosmeetiku juures – varbaküüned on nüüd pärast pulmi esimest korda ilusad punased, lisaks kolmveerand tunnikest piina ja siidiselt siledad… Igasugused kohad :P

Plika hängis need kaks ja pool tundi vanaemaga – ei mäletagi, millal nad viimati pikemalt kahekesi (st ilma minu või Abikaasa kohalviibimiseta) aega veetsid, igatahes väga ammu. Rõõm oli suur, kui hiljem kuulsin, et kohting läks suurepäraselt ning minust ei tuntud kordagi puudust. Plika hakkab suureks saama :) Naudin seda siis nii kaua, kuni järgmine memmekaperiood tuleb – ilmselt umbes uue lapse sünni ajal.

Õhtupoolikul käisime Marisega Steffanis pizzaga maiustamas, Plika sai seal esimest korda joonistamist proovida – kodus on meil ainsateks kirjapulkadeks markerid ja pastakad, mis liiga hästi nahale hakkavad, et neid talle kätte anda, nüüd sai siis pliiatsitega sodida. Peab talle pisikesed pliiatsid või rasvakriidid ostma, väike laud ja tool tuleks ka kasuks… Kui ainult suudaks ära otsustada, kas jääme Londonisse kauemaks või mitte, neljaks kuuks poleks küll mõtet lastemööblit ostma hakata, isegi kui odavalt saaks…

Mõtlesime minna pärast Steffi Jazz Cafesse kohvi jooma, aga see oli miskipärast kinni. Veider. Igatahes oli vaja kähku ja lähedalt alternatiiv leida, seega maandusime Hommiku tänava Lime Lounge’is (kus veel hiljuti oli EMT esindus) – mõnus hubane kohake, kus on väga peen suhkruvalik (kolme erineva peenestusastmega pruuni suhkrut, sealhulgas need kivikesed, mis hästi šefid välja näevad, ehkki kohvi sisse valin kiiremini sulava variandi), udupeen punane WC… Ja papiraamatuid oli ja lastetool ja… Päevapakkumine oli räimevorm :) Teinekordki!

Tunni aja pärast on juuksur (kui hästi läheb, saate hiljem fotosüüdistuse kah), pärast seda üks põnev kokkusaamine… Ja homme hommikul Tartusse!

  5 Responses to “Eile”

 1. Tere Tikker. Äkki oskad soovitada Tartus seda nn. piinakambrit, kus siledaks ja siidiseks saab :) Mul endal ka plaan minna, aga päris täpselt veel ei tea millisesse salongi.

 2. Paraku ei oska, sest olen ise kogu aeg Pärnus käinud. Ja tean seda, et paljudes kohtades ei tehta bikiinipiirkonna puhul korralikku tööd – mu sõbrants, kes esimest korda käis Pärnus minu kosmeetiku juures, nutab teda siiani taga, sest kaks Tallinnas proovitud tegijat polnud nii head.

  Mina soovitaks bikiinipiirkonna puhul kindlalt sugaringi, pidavat olema valutum, sest suhkruvaha kleepub ainult karva, mitte naha külge. Ise pole muud proovinudki, nii et võrdlusmoment puudub.

  http://www.iluks.ee/sukar_salongid.htm – siin on kirjas enam-vähem kõik salongid, kus sugaringi tehakse. Võid nende nimesid ja Tartu sugaringi otsida näiteks Delfi naisteka foorumist, mina kuus aastat tagasi leidsin oma kosmeetiku just sealse soovituse kaudu.

  Loodan, et minust oli ehk natukenegi abi :) Ega muud, kui pead minema ja ise järele proovima, kes paremini teeb!

 3. Lapsega joonistada saab ka kõhuli põrandal, ei pea selleks spetsmööblit ostma, tegelikult ka.
  Arendaval eesmärgil võiks ikka erinevad kirjapulgad kodus olemas olla, näpuvärvidest ja muust sarnasest rääkimata…

 4. No pliiatsid oli plaanis kohe osta jah :)

 5. Selle väikese lastelaua pärast ei tarvitse üldse nii väga muretseda – minu lapsed joonistavad ikka meelsamini kõhuli põrandal, mis sest, et neil on oma kasvule vastav laud ja tool kogu aeg olemas olnud. Eks muretsete siis, kui kusagile paikseks jääte.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.