Tõenäoliselt mitte sugugi selle aasta esimene, aga mina pole varasemaid tähele pannud.
Ma jumaldan sellist ilma – väljas on hall ja sombune, vihm peksab vastu akent, müristab… Mina istun mõnusasti toas, küünal põleb…
Hea on olla.
Tõenäoliselt mitte sugugi selle aasta esimene, aga mina pole varasemaid tähele pannud.
Ma jumaldan sellist ilma – väljas on hall ja sombune, vihm peksab vastu akent, müristab… Mina istun mõnusasti toas, küünal põleb…
Hea on olla.