Apr 012010
 

Päike on terve hommiku paistnud, selle kõrval tunduvad viis kraadi täiesti ebaolulisena. Täna tõmban Plikale välja minnes kileülikonna selga, lasku siis vihmamärjast liumäest alla, palju aga jaksab. Üleeile tegi ta seda tavaliste riietega… Mis olid pärast võrdlemisi märjad :P

Saime lõpliku kinnituse eelmise reede headele uudistele. Üks mure jälle vähem. Aa, ja siis tegelikult arvutasin juba mõni nädal tagasi välja, et kokkuhoidlikult elades saame oma võrdlemisi karmid võlad Eesti säästude kallale minemata suve alguseks nulli – pärast seda oli kohe hulka rahulikum olla.

Oleme siin oma tuleviku suhtes ka suuri otsuseid teinud, aga nendest põhjalikumalt kunagi hiljem – peame veel seedima ja plaanima ja arutama.

Igatahes päike paistab, kodu on nii korras, Plika tantsib Amelie soundtracki järgi ja hea on olla :) Kõigele lisaks on täna selle nädala viimane tööpäev, millele järgneb neli päeva puhkust. Õndsus!

  3 Responses to “Täna tuleb hea päev”

  1. aga Eestis on täna 10 kraadi sooja :P

  2. Lõuna-Eestis lausa 15 soojakraadi ;)

  3. jagatud rõõm – ausalt, mul läks ka kohe tuju heaks :)
    mõnusaid pühi!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.