Apr 172010
 

Kuna Abikaasal on mõned sõbrad hetkel Londonis, käis ta nendega väljas ja jõudis koju alles veidi enne viit. Mina ärkasin tema tuleku peale üles ja ei suutnud enam uuesti magama jääda, liiga palju mõtteid keerles peas. Lõpuks andsin alla ja tulin veidi peale viit voodist tulema.

Magatud sai kokku vaid viis tundi – eks näis, millal uni mind maha murda tahab. Loodetavasti mitte enne, kui Abikaasa on üles ärganud ;)

Praegu on aga hea rahulikult arvutis istuda, sidruniteed juua, varba alla rohelisi triipe maalida (ilma et Plika üritaks briljantrohelise pudelit endale mängimiseks krabada) ning akna tagant kostvat linnulaulu kuulata. Täiega siristavad! ja vaikselt hakkabki valgeks minema :)

  2 Responses to “Segane”

  1. Milleks on briljantroheline varvaste alla vajalik???

  2. Hiina värviteraapia, mis Kessu sõnul väga hästi nohu vastu aitab :P Pmst sobib ükskõik milline rohelist värvi vildikas vms, ei pea tingimata briljantroheline olema.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.