Apr 272010
 

Iiris ajab siiani taga oma ärakaotatud dokumenti, mille ema talle tähitud kirjaga saatis, trackimise eest ekstra peale maksis ning mis õigel ajal Eestist lahkus. Royal Mail paneb aga näkku ja väidab, et nemad ei tea midagi, pole milleski süüdi ja ei kavatse kuidagi aidata.

Mina tellisin lihavõttenädalavahetusel eBayst üle kümne asja, enamik neist jõudsid ilusti kohale. Küll aga ootasin siiani, kolm nädalat hiljem, kahte kadunud pakki.

Nojaa, positiivset on ka – tuhavangis olnud saadetised on nüüdseks kõik õnnelikult kodus. Eile tuli Abikaasa vanaema sünnipäevakaart, täna minu ema pakk. Naabrite aadressile, sest miskipärast on mu emast mööda läinud teadmine, et meie korterinumbril nüüd A lõpus on – millel pole iseenesest enamasti vahet, kuivõrd me ju elame ühise välisukse taga. Kuna aga naabrite uksekell ei tööta ja neil on silt, mis palub selle asemel koputada, tehtigi seda täna hommikul kell pool üheksa. Kella keegi ei helistanud, me olime küll kodus, aga Abikaasa koputamist ei kuulnud, mina olin sel ajal duši all. Nii leidsin Plikaga õue minnes sorry you were out teate, kuhu oli kritseldatud ainult Abikaasa eesnimi nii segase käekirjaga, et ta jättis tööle minnes teate tähelepanuta, arvates aadressi järgi, et tegemist on naabrite pakiga.

Nojaa, mina lugesin küll kohe nime õigesti välja ja arvasin ka kohe ära, millega tegu. Jalutasime siis Plikaga postkontorisse… Kus mulle pisteti koos ema pakiga pihku ka kaks minu nimele tulnud pakki, mis juba mõnda aega seal olevat. AGA MINGIT KURADI TEADET MULLE JÄETUD EI OLNUD!!!

Igatahes olin ma lihtsalt üliväga õnnelik, et pakid kätte sain, ei hakanud seal bitchima, mis mõtet sel enam olnud oleks. Kusjuures Abikaasa käis nädal tagasi ühe teise paki järel ja küsis, ega minu nimele midagi pole, siis väidetavalt küll polnud.

Kõigele lisaks oli ema paki nurk katki ja see oli ka vastava kirjaga (sorry, damaged etc) kilekotis. Kuna pakis oli aga raamat, kaks Abikaasa lemmikšokolaadi, pakk minu lemmikkomme ja näpunukk Plikale, siis arvan, et kadunud polnud miskit, lihtsalt õnnetus, ikka juhtub.

Nii et kui ema poleks vale aadressi kirjutanud ja meile sorry you were out teadet jäetud, siis kes teab, kaua mu kaks kadunud pakki veel postkontoris oleks oodanud. Iga asi on millekski vajalik :)

Kirsiks tordi peal ootas mind koju jõudes ees imepisike mulliümbrik Aasiast – postiljon oli vahepeal käinud ja toonud ära viimase asja, mida eBayst ootasin – uue aku Abikaasa moblale. See sai kusjuures tellitud vähem kui kaks nädalat tagasi, tuhajama tõttu olin valmistunud veel sama pikaks ootamiseks.

CIMG0053

Sihukesed seiklused siis tänasel kaunil suvepäeval.

Ja päev on indeed imeilus. Päike särab, lühikeste käistega oli palav, tuju on suurepärane hoolimata sellest, et eile öösel kella kaheni raamatut lugesin – no liiga huvitav oli, et pooleli jätta! Hommikul värskendas dušš ja no sellise ilmaga ei saa kuidagi paha tuju olla :P Täna läheme kindlasti pärastlõunal ka välja.

EDIT: Sarnaselt minule leidis ka Iirise kadunud dokumendi seiklus täna ootamatu ja ülijabura lahenduse.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.