Apr 282010
 

Õekese tähtaeg oli juba nädal tagasi, sai siin küüsi näritud… Ema käest kuulsin eile, et hommikul olevat valud hakanud, õhtul, et on haiglas… Aga ma ise miskipärast Rootsi sõnumeid saata ei saa no ja helistada, et küsida, kas sünnitad juba, oleks eriti idiootne… Nii ma siis ootasin, millal kuskilt uudiseid tuleb.

Nojaa, mõõte ega kellaaega ega midagi taolist muidugi ikka ei tea, aga ema sai oma sõnumitega pommitamisele lõpuks vastuse, et on sündinud. Ootame siis nüüd kannatamatult täpsemaid uudiseid. Üritasin jälle sõnumit saata, otse loomulikult ei läinud kohale… Aargh.

Nii et ma olen nüüd kolmekordne tädi :) Järgmist pampu on oodata juuli alguses, siis saab Abikaasa kolmekordseks onuks :P Ja siis juba… Siis tuleb ise sünnitama minna :D

  7 Responses to “Lõpuks ometi!!!”

  1. Millal sul tähtaeg on? :)

  2. 11. august :P

  3. mul on sünnipäev 12. augustil. ühel meeldival blogijal Kristal sündis tütar Kärt eelmisel aastal just sel päeval, äkki nüüd sünnib teisel meeldival blogijal ehk Sul ka poeg samal päeval :) mitte, et ma sooviks Sinu ootusaja pikenemist ;)

  4. Aa, Krista põnn sündis 12. augustil, seda ma ei mäletanudki :D No eks näis, millal tulla otsustab, Plika sündis ka näiteks tähtajast päev hiljem… Ega minul pole siin ju mingit sõnaõigust :P

  5. Tõeline beebibuum, kui vaadata mu siinseid kolleege või Eestis asuvaid klassikaaslasi. Suured õnnitlused su õekesele!

  6. No jaame siis nime ootama :)

  7. õeke tänab õnnitluste eest ja teatab kõigile muretsejatele, et otse loomulikult on tikri valitud lemmiknimi endiselt alles (6) õdedevaheline armastus… selgituseks veel niipalju, et patrik saab siiski selle nime omale teiseks nimeks, vanaisa järgi. mingi rootsi kombe järgi pannakse lastele ka vanemate sugulaste nimed lisaks "pärisnimele".

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.