May 202010
 

CIMG0606Ma olen küll see inimene, kes jälestab tittede puhul roosa-helesinine liigitust ning eelistab iga kell võimalikult unisex riideid, aga sellegipoolest on mind viimasel ajal häirinud, et Plikat kogu aeg poisiks peetakse.

Vanasti ei läinud see mulle üldse korda, sest toona pidasin tema riideid piisavalt plikalikuks. Viimased kuud juhtus aga tõepoolest nii, et kõik nood riided, millega igapäevaselt sai väljas käidud, olid kuidagi üheselt poisilikud – nii jakk kui püksid Primarki poiste poole pealt, kingad, ehkki sätendava paelaga, helesinised… Käru on meil ju ka sinine.

Nii oli tõepoolest täiesti arusaadav, et Plikat 100% poisiks peeti – nägu võis ju plikalik olla, aga kõik riietuses viitas üheselt poisile. Kui enne olin suutnud poisilikke riideid tüdruku omadega miksida, siis nüüd läks kuidagi liiga siniseks ja mustaks.

Täna oli aga Plikat üle pika aja lust vaadata, no nii plika kui plika. Liblikaga kingad, lilleline müts, püksid ka pigem plikalikud (ehkki mitte nii väga, et ma neid poisile jalga ei paneks) – kõik on uued asjad. Nojah, kingad olid ammu olemas, aga ootasid parajaks saamist. Jakk on ka varasemast, aga nii unisex, kui veel olla saab – sellest ei oska mingeid soojäreldusi teha, sõltub ikka ülejäänud riietest.

Minu emasüda on nüüd rahul. Mul on kodus jälle ilus plika :)

  3 Responses to “Minu ilus tüdruk”

  1. Tõesti ilus plika!

  2. Mõni ilus roosa suvekleit sul ikka on ju varuks :)

  3. Sry, lugesin praegu nukuvankri vastust. Ju siis mitte :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.