May 202010
 

Mermaidi eelmise postituse kommentaari peale hakkasin mõtlema, et hoolimata minu vastumeelsusest roosa suhtes on ju üht-teist siiski Plika garderoobis olnud… Tuulasin vanades fotodes ja palun väga, täielik ülevaade on siin.

Kaks suurus 50 tudukombet – esimese ostsin ise (!!) enne Plika sündi kaltsukast – oli odav ja Kessu kinnitas, et läheb vaja. läks ka :P Teine on kelleltki saadud.

roosad tudukombed

Kaidilt sain katsikukingiks kolm body (valget pole pildil), roosad sokid ja mütsi – kõik olid aktiivses kasutuses. Ühe soki kaotasin küll ära millalgi, otsisin nagu segane mööda Tiigi tänava korterit taga, siiani ei saa aru, mis värk on… Sokisööjad ilmselt :P Müts oli kuid ainus, bodyid olid väga nunnud, kasutasime kogu aeg.

kaidi bodyd

kaidi müts

Kolm paari 0-6 kuud sokke – kaks paari heleroosasid, jõulukink kelleltki Abikaasa perekonnast, mõned korrad ikka kandis, ühed fuksiaroosad, mis Liis kunagi Plikale kingiks tõi, need olid suured lemmikud.

CIMG9590

Marise kingitud 68 suuruses bodyd – minu eriline lemmik oli muidugi fuksiaroosa.

marise kingitud

68 suuruses kaks pluusikest, Muraka katsikukink. Sai kantud küll :P

CIMG9596

Üks Haide kingitud soe müts, mis esimesel talvel Plikale veel suur oli, aga järgmiseks juba väike :( Noo, ma usun, et plikasid tuleb meil ühel heal päeval veelgi :P

CIMG9589

Kelleltki saadud 68 suuruses body.

roosatriibuline body 2

74 suuruses maasikatega kleit, katsikukink õekeselt.

maasikatega kleit

Abikaasa ema ostis Plikale kaltsukast traksipüksid, seeliku ja hommikumantli. Püksid jäid praktiliselt kohe väikseks, seelik siiani aktiivses kasutuses ja väga nunnu, hommikumantlisse kasvab varsti sisse :)

roosad traksipüksid

roosa seelik

Muraka kingitud 74 suuruses t-särk (kandis eelmine suvi, saab veel see suvi ka), minu enda ostetud teksad ja sokid (ammu väikseks jäänud), kunagise UK töökaaslase katsikukink särk+püksid, peaks selleks või järgmiseks suveks parajad olema.

londoni roosad

sokidSügisel, kui Plikale esimest korda ise suuremas koguses riideid ostsin, sai ostetud mitmeid roosade detailidega riideid, mille põhivärv oli miskit muud – sellisel kombel mulle roosa väga meeldib :P

roosad2

roosad1

No ja laenuriideid oli ka roosasid, igasuguseid.

kessu fuksiaroosa komplekt

kessu roosa tudukombe

kessu roosamummuline tudukombe

liisi maasikaga tudukombe

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

roosa komplekt

Ühesõnaga… Fuksiaroosat ma armastan, ostan ise ka hea meelega. Muud erksad roosad on parajas koguses ka mõnusad. Hele titeroosa on okei detailide puhul, põhivärvina ise ei ostaks eales. Samas kui kingitakse, siis miksin erksamate värvidega ja tulemus on täitsa nunnu.

Samamoodi, nagu ma Plikale titeroosasid printsessiteemalisi riideid ei osta, ei saa ka poisil helesiniseid autodega riideid olema. Noh, seda kõike vähemalt seni, kuni nad ise arvamust avaldama hakkavad… Kui ikka väga tahavad, ega mina siis keelama hakka :)

Seniks aga naudin oma maitse peale surumist ja loodan, et see hakkab neile külge. Kessu plika on minu ideaal – eelistab konni ja rotte printsessidele. Tuleks mul ka sellised lapsed! Printsessid ja autod ahju, igasugune loomateema ja erksad unisex värvid ruulivad :P

Ahjaa, selleks suveks sai ju Plikale just hiljuti üks roosa pluusike ostetud… Ajab ehk ilusa roosa suvekleidi eest asja ära? :)

CIMG0614

  3 Responses to “On roosat küll, haha”

 1. Meie plika lemmikud on konnad ja rongid, jah. Rotid küll vähem :) Viimasel ajal läheb täiesti pöördesse ka MOOTOJJATAS!!!! ja NENNUK!!! peale (ehk siis mootorratas ja lennuk, eks).
  Ja täna teatas, et ei taha roosasid lühikesi pükse, siniseid tahab.

 2. iswer, kui põhjalik ylevaade :D :D
  vähemalt natukene ikka on roosat.. he- hee..

  Meie tüdrukul on alles nüüd mingi hull roosa vaimustus. Tumedaid teksaseid ei kanta enam- too dark- pidi olema. Ja muidugi peavad toppidel pildid peal olema. Kuni neljani oli tal ysna ykskõik, mis seljas on.

  Kuigi ma hakkan juba vaikselt roosa üledoosi saama, meeldivad mulle pisikesed tüdrukud roosas :D

  Aga jah, eks see maitse asi ole.

 3. Issake, ta on Sul ikka jube vahva näokesega laps, paneb enda ka naeratama :)

  Nii tore, et Sul see emmeksolemine kuidagi nii rõõmsasti käib. Minu meelest väsib enamik 1-2 aastase kõrval vähemalt aeg-ajalt üleloomulikult ära. Tubli oled! Ja palju rõõmu ja jaksu edaspidigi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.