May 272010
 

Nii, nüüd on eBayst kõik tellitud asjad käes ning siiralt loodan, et saan selle sõltuvuse pikaks ajaks ära unustada. Olen endiselt arvamusel, et pole miskit hullu ja väga ebavajalikku kokku ostnud, siiski on see liiga lihtne viis raha kulutada :P

Kõigepealt kaks asja Plikale.

Ruuduline seelik, 92 cm (£1.10/18 kr) – ostsin puhtalt sellepärast, et oli nii odav ja nunnu. Hiljem tuli muidugi meelde, et ma kunagi ühe võrdlemisi sarnase ja samas suuruses seeliku juba Primarkist ostsin. No vahet pole, ei maksnud tõesti suurt miskit. Tegelikult peaks too Primarki oma vist enne parajaks saama, loodame parimat :P

Pidžaama, 86 cm (£3.92/70 kr) – no jällegi oli nii nunnu, et ei suutnud ostmata jätta, ehkki maksis rohkem, kui ma pean üldiselt mõttekaks sellisele kraamile kulutada.

CIMG0675

Kõik ülejäänud asjad on kõhuelanikule.

Roheline jakk vastsündinule (£1.49/27 kr) – ma olen sellest ahvivaimustuses! Lihtsalt niiiii pehme ja nunnu, lambafetiš on mul väikesel kujul nagunii endiselt. Mul selles suuruses muidu üks jakk juba oli ka, valge ja kaelkirjakupildiga, täitsa nunnu, saime Plikale võrevoodit ostes müüjalt tasuta natuke lasteriideid kaasa… Aga see roheline on palju ägedam, perfektne pisikese tita riietusese. Isegi pastelne toon, mida ma tavaliselt ei armasta, on super.

Hallitriibuline tudukombe 0-3 kuud (£2.20/39 kr) – nunnufaktor, mis muud. Aga mul tegelikult selle suuruse kombed on kõik sihukesest paksemast riidest, päevakombed, nii et kulub kindlasti ära.

Roheliseruuduline müts, 48 cm (£1.50/27 kr) – jäi odava hinna tõttu silma ja välimus hakkas hullult meeldima, mõnus väikese poisi müts. Muidugi on alati võimalus, et mütsi parajaks saades on väljas sügav talv, aga no sellise hinna puhul pole õnneks eriti vahet. Pealegi on veel kolm väikest poissi – üks sündis aprilli lõpus, teine sünnib juulis, kolmas septembris – kellele kõigile seda laenata saab. KEEGI ikka kannab!

CIMG0679

Neli tudukombet, esimesed 6-9 kuud, teised 9-12 kuud, viimased kaks täiesti uued kah veel (4 tk kokku £2.99/54 kr). See triibuline on suht suvaline, aga ega ta ju kole pole – teised meeldisid ja hind oli väga soodne. Selles suuruses on mul varudes ainult kolm sildi järgi 6-12, tegelikult pigem 6-9 kuud Primarki kreemikasvalget kombet, mida Plika nii pikalt kandis, et on suht ära retsitud, seega oli varude soetamine igati kohane.

CIMG0685

Kaks 12-18 kuud pidžaamat (£3.49/63 kr) – neid võib muidugi Plika ka vabalt kanda, aga kuna tema teised pidžaamad said suht plikalikud, lillekesi ja satsikesi ma poisile eriti selga ei topi (olgugi et öösel keegi ei näe :P), värvid väga meeldisid ja hind oli okei, sai poisile mõeldes tellitud.

CIMG0684

Ma tükk aega mõtisklesin, mis pagana magamisriiete fetiš see mind tabanud on, aga lõpuks vist jõudsin arusaamisele – kui ma muid riideid Plikale väga ette osta ei oska, sest ei tea, mis aastaajal ta kui suur on ja mis tema järjest aktiivsema eluviisiga üldse kõige paremini sobida võiks, siis tuduriideid läheb ikka vaja, aasta läbi :D Kuna ma olen suht kindel, et Plika veel päris pikalt öösiti tekki pealt ära ajab, ei teki ka küsimust, kas osta pikad või lühikesed – ja peatse potilkäimise lootuses eelistan pidžaamasid tudukombedele. Ühesõnaga ainsad asjad, mida lihtsalt valida saab ja kindlalt vaja läheb :)

  4 Responses to “Värviline rõõm, vol 4 ehk viimane eBay-teemaline postitus”

  1. Hei, kas tohib uurida, millal Sa umbes selle Primarki seeliku ostsid? Ja tead Sa ehk, kas Primarkis ja Penney'ses on täpselt sama kaup?

  2. Ostsin selle septembris 2008, aga Penney's-nimelisest kohast pole paraku kuulnudki :)

  3. Penneys peaks olema Iiri Primark ja ma usun, et kaup peaks olema suht sama.. aga kindel ei ole, sest pole kordagi Iirimaal käinud :D

  4. Penneys on jah Iiri Primark. Aga mu meelest kaup ei ole sama.Mulle tundus, et Penneyses on ilusamad asjad.
    Aga see Primarki seelik on ilus kyll. Nii vähe, kui ma Primarki kiidan :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.