Jun 132010
 

Olen juba mitu päeva vaadanud, et küüned on kogemata pikaks kasvanud,  täna öösel kell üks otsustasin, et oleks hea aeg need punaseks lakkida. Päris naljakas tunne on nüüd.

Vaatasin ära filmi Valentine’s Day. Abikaasa on muidu hästi leplik ja nõus igasugu kerget kräppi minuga koos vaatama, kuna ta aga nagunii magas, siis mõtlesin, et vahet pole, ei hakka teda piinama. Sest no näiteks It’s Complicated, mida me viimati vaatasime, see oli ikka nii halb, et jube kohe.

Aga Valentine’s Day oli üllatavalt hea. Ma arvasin, et see on tüüpiline mõttetu happy ending romantiline komöödia ja eks ta ju põhimõtteliselt oli ka. Aga seal oli palju mõnusaid ja natuke ebatavalisi tegelusliine sees, palju tuttavaid näitlejaid, lisaks olid lõpplahendused ka enamjaolt midagi muud, kui oleks oodanud. Paremad ühesõnaga :) Mina annaks sellele filmile küll rohkem punkte kui IMDB 5.7.

Aga nüüd on küll viimane aeg magama minna.

  2 Responses to “Unetu öö”

  1. Vaatasin ka just üleeile sama filmi. Ma ei ole vist üheski filmis ennem korraga niipalju tuntuid näitlejaid näinud. Aga väga hea oli. Mulle sellised suhteteemad meeldivad.

  2. Love Actuallyt ikka oled ju näinud? See läheb täpselt samasse auku, ainult veel parem on, Briti värk ikkagi :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.