Jun 152010
 

Ei väsi vingumast :P

Igal pool kirjutavad kõik sellest, kuidas SATC 2 vaatama lähevad, mina lihtsalt ei saa. Nii lootsin, et tuleb järgmisel nädalal, aga ei – tuleb hoopis The Back-Up Plan, mida ma küll näha tahan, sest Lopez on äge, aga vaevalt et selle eest maksma hakkan. No ja siis tuleb muidugi jaanipäev, nii et kino on üldse kinni.

Hea küll, ma võiks pea anda, et paar päeva tagasi väitis kino koduleht veel seda, et kinni ollakse 21-28. juuni, nüüd on ainult 21-24… Seegi hea. Aga siiski. See, et nad oma kaht filmi näitavad, ei garanteeri mulle SATCi.

Täiesti p*rsekukkund üritus ühesõnaga. Millal küll keegi Pärnusse normaalse kino teeb? Ma nagu ähmaselt mäletan, et keegi kuskile (Port Artur 2?) kunagi olevat plaaninud… Aga nojah, väikelinn ja masu, mis siin ikka tahta.

Irooniline on see, et ma ei käi juba aastaid pea üldse kinos, tegu on tõesti ainsa filmiga, mille puhul minu jaoks suur ekraan oluline on. Vanasti oli teine selline Bond, Craig mulle aga ei meeldi, viimane film oli eriti mõttetu (kinno jäi õnneks minemata, sest Plika sündis enne ära, see oleks olnud ka tõeline raharaisk), seega vaatab edaspidigi arvutist. Äkki on SATC 2 ka nii halb, et kolmandat ei tunne enam vajadust kinos vaadata? Elame-näeme. Praegu hoian ennast sihilikult igasugu arvustustest eemal, et kogu sisu üllatuseks jääks. Näis, kaua veel kannatama pean.

Virina lõpp :P

  7 Responses to “Pärnu kino ahju”

 1. Mai kinno tulevad tavaliselt kuu aega hiljem need filmid mis Tallinnas jooksevad…

 2. Viimane Bond oli minu meelest kinos eriti efektne, ma olen küll väga rahul, et kinos just vaatasin :) Telekast vaadates poleks üldsegi see. Ja minu jaoks on Craig kordades parem Bond kui nt Brosnan. Olin alguses ka tema suhtes väga skeptiline, aga minu meelest näitleb ta väga hästi ja tõestas ennast Bondina täielikult. Efekte võiks järgmises filmis natuke maha keerata. Aga eks see kõik maitse asi.

 3. the back-up plan on kohutav film, nõmedad naljad, kehv näitlemine ja imal ning liiga etteaimatav süžee… vabandust, aga siiani pole üle saanud sellest, et oma raha selle peale raiskasin, kuna tutvustus tundus täitsa vahva.

  ja miks sa arvad, et SATC kolmas film tuleb? mina seda küll ei usu, isegi teine film tundus suht ime, et ära tegid… vanad naised juba :D

 4. Vaatasin mingi jubeda ameerika camiversiooni ära, sest ma lihtsalt ei kannatanud paremat oodata. Igatahes vaatan kunagi ka parema ära. Kinno minemiseks ei viitsi ka aega tekitama hakata :D Bondi osas olen nõus. Viimane oli ikka täielik kräpp…

 5. SATC 2 on mõttetu välja imetud kräpp, kus lihtsalt mingeid fäänsisid riideid näidatakse. Teema puudub.

 6. Ma üldiselt kinos käin harva ja ainult efeka filme vaatamas, aga tõelise seks ja linna fännina pidin seda minema vaatama! ja mulle meeldis see rohkem kui esimene. ega see film ei peagi kõigile meeldima ja sisutihe olema, sest eelkõige ikkagi ju fännidele tehtud mitte kriitikutele ;)

 7. Ma pole teatavasti Pärnus enam kaheksa aastat elanud, hästi järele mõeldes tuleb meelde küll, et kõik filmid hilinemisega jõuavad – kunagi jõudis üks teistega ühel ajal ka (kas mitte äkki Bond? :P ) ja pidin imestusest p*rseli kukkuma. Aga ma muidugi lootsin, et äkki on nende kaheksa aastaga midagi positiivses suunas muutunud või ehk vähemalt SELLE filmi puhul on meeldiv erand. Asjatu lootus…

  Minu jaoks tähendab Bond peamiselt kahte asja – pandavat meest ja teatud hulka reegleid, situatsioone jne, mis peaks läbi filmide korduma. Jah, muidugi filmid muutuvad koos ajaga, aga paraku on Bondist jäänud järele vaid random violence, mida näeb ka igas teises märulis. Suvaliste märulitega võrreldes võis see hea olla küll, traditsiooniliste Bondidega võrreldes… Sry.

  The Back-Up Plani eest polnud mul kunagi plaanis maksta – nagu öeldud, neid filme, mida ma kinos vaatan, on äärmiselt vähe, peaaegu et polegi. Kunagi vaatan arvutist ära igatahes, oma silm on kuningas :P

  SATC on üks mu kõige lemmikumaid sarju. Esimene film polnud nii hea, kui sari ise, aga meeldis siiski väga – otse loomulikult lähen ka teist vaatama, eks siis saan ise otsustada, kui kräpp see on. Miks ma arvan, et tuleb kolmas? Ma enda meelest kuskilt kunagi lugesin, et nendega tehti pärast sarja lõppu kohe lepingud kahe või kolme filmi peale. Kuni teine piisavalt pappi sisse toob, usun küll, et vabalt võib millalgi kolmas tulla.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.