Ahjaa

Pole vist väga tark nädal aega blogis vaikida, kui tähtaeg nii lähedal on, äkki keegi hakkab veel muretsema 😛 Ei ole küll tunnet, et see laps enne õiget aega sünniks, nii et umbes kaks ja pool nädalat veel.

Tegelikult ma tahaks hirmsasti kirjutada, aga olen hetkel liiga väsinud. Katsun ennast homme kätte võtta, ausõna!

1 thought on “Ahjaa”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top