Pulmateemal jätkates…

…tuli just välja, et selle suve norm ei olegi veel täis!

CIMG1071

See on konkurentsitult kõige ilusam pulmakutse, mille ma saanud olen 😛 Ja praeguseks olen ma käinud vist… Oh, ei teagi täpselt, neljas-viies pulmas kindlasti.

Topelt äge on muidugi see, et kutse saatjalt tulid hiljuti ka topelt titeuudised. Esimesed kaksikud minu sõprusringkonnas, äraütlemata põnev!

Jajaa, see vanus on käes. Kahekümnendate keskpaik, teine pool, lõpp… On abiellumiste ja laste saamise aeg. Täitsa tore aeg!

Lõpetuseks tahaks muidugi meelde tuletada, et hoolimata viimaste aastate pulma- ja lastesajust ei arva ma absoluutselt, et kõigil on nüüd kohustus või viimane aeg seda teha. Minu meelest on see endiselt iga inimese enda asi, millal ja kas üldse abielluda ning lapsi saada. See on ju igaühe enda valik, kas talle meeldib olla täitsa üksi, suhtes või abielus… Kas ta üldse tahab lapsi või mitte… Ma ei usu absoluutselt ühiskondlikesse normidesse, mida kõik täitma peaksid.

Mul on väga hea meel selle üle, et mul on endiselt ka neid sõbrantse, kel lähemas tulevikus ei abiellumise ega laste saamise plaani pole. Kes naudivad elu ja pühenduvad hetkel pigem karjäärile. Jube igav oleks alati ainult laste ja pere teemadel suhelda (mida ma muidugi ka väga meelsasti teen, kuidas teisiti 😀 ) – hea on ikka, kui keegi hoiab kursis ka nende elu aspektidega, millest minul praegu vajaka jääb. Et tuletatakse meelde seda teistmoodi mõnusat elu, mida minagi paar aastat tagasi nautisin.

Nii et igaühele oma. Peamine on ISE oma eluga rahul olla. See on ju siililegi selge!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top