Aug 082010
 

Eile oli mõnus päev. Hirmus palav, aga päike oli vähemalt õhtupoolikuni viisakalt pilve taga, nii et kannatas päevasel ajal toast välja minna.

Hommik muidugi venis, aga kui lõpuks õue saime, siis enne õhtut tagasi ei jõudnud ka :P Kõigepealt jalutasime Maist Tervise Paradiisi juurde randa. Veetsime seal mitu mõnusat tundi – istusin Plikaga madalas vees ja tema plätserdas mudaga. Siis pidasime veepiiril piknikku nektariinide ja neljaviljakrõbuskitega ning kui kolme paiku liikuma hakkasime, jäi Plika kärus kõpsti magama – täpselt nii, nagu plaanitud.

Meie jalutasime linna, et ennast väheke konditsioneeritud kaubanduskeskustes jahutada. Mul oli Tartus käimisest saati lõpuni rahuldamata shoppamiskirg sees ja mitu asja mõlkus meeles, mida osta vaja… Suurepärased tulemused – saingi vist kõik vajaliku. Veel ühe paari linaseid pükse Terranovast, seekord tumesinised ja juba kõigest 99.- (beežid ostsin ennist 149.- eest), ühed mõnusad lühikesed veniva vööosaga püksid järelejäänud kuumaperioodiks (69.-) ja neli paari boksereid – neist kolm New Yorkerist (3×77.-) ning ühed mingist suvalisest odavamast pesupoest (35.-). New Yorkeri pesuvalikus üllatusin meeldivalt – eelmine kord vaadates ei jäänud nagu miskit silma… Seekord suisa neli paari, ühte polnud lihtsalt S suurust. Tuleb meeles pidada – selle poe pesu puhul on M mulle suur, isegi rasedana. Haha.

Lõpuks käisime Steffanis pizzat nautimas. Koju jõudsime seitsme paiku, siis tegime veel jäätisekokteili. Ja õhtu lõpetuseks käisime üht kohta vaatamas, millest võiks ehk meie kodu saada… Aga no see kõik on veel tulevikumuusika.

Igatahes oli hirmus mõnus. Ei mäleta, millal viimati nii palju väljas oldud, jalutatud ja asjatatud sai. Eks ma ise muidugi lootsin, et aktiivne päev võiks üht tüüpi ärgitada kõhust välja tulema, aga siiani ei miskit. Eile õhtul küll korra tundus, et peale tavalise alaseljavalu on nagu kogu alumine piirkond väheke tundlik, et äkki uuristab teed… Aga arvan, et see oli siiski mu enda soovist tingitud ettekujutlus.

Nüüd ma siis peangi kõhuga läbirääkimisi, et täna oleks ikka hea päev. Kui mind kuulda ei võeta, siis homme hommikul jälle tehnokontrolli. Üldse ei viitsi!

Täna on ka üks korterivaatamine plaanis… Ja õhtupoolikul tuleb õeke. Saab näha, palju Patrik nende kuudega kasvanud on :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.