Sep 182010
 

Bloggeri uus template designer on juba mõnda aega väljas, olen seda varemgi korduvalt näppinud ja rõõmustanud. Kasutada aga seni ei saanud, sest polnud oma pildi taustaks laadimise võimalust. Eile käisin üle pika aja uuesti kontrollimas ja – oh seda õnne, oh seda rõõmu – oligi oma foto laadimise võimalus lisatud.

Näppisin ja katsetasin veel natuke, kõik muu sain rahuldavalt paika – kaua oodatud värskenduskuur saigi tehtud. Muidugi tahaks ideaalis blogi täitsa mujale kolida, aga kuivõrd ma ei ole endiselt leidnud lahendust, mis mind 100% rahuldaks, olen veel siin.

Mis te arvate, kas on parem kui enne? Mulle täitsa meeldib :)

EDIT: Kuna kommentaarides juhiti tähelepanu pildi veidi karvasele kvaliteedile, mida ma siin ennist mainida ei viitsinud, sest mind ennast väga ei häirinud, tegin prooviks veidi ümber – nüüd on pildi kvaliteet parem ja äärtes vana tuttavat ühevärvilist tausta. Ma ise seda küll ei näe, mul on 1280 laiusega reso ja sidebar always on top (mulle pole kunagi laiekraan meeldinud, see sidebar tasakaalustab ilusti), mul on ainult tikrid :P Aga enamik lugejaid peaks rohelist nägema – mida suurem reso, seda laiemalt.

Ehk on siis sedaviisi parem, kuni suurema resoga tikrite pilt õnnestub skoorida. Kui mitte enne, siis järgmisel tikrihooajal!

EDIT 2: Kessu saatis screenshoti sellest, milline näeb mu blogi välja eelmises editis proovitud variandiga tema 1920×1200 värdresoga monitoril. See oli ikka täiesti õudne, seega muutsin tagasi suuremaks ja “karvaseks”, nagu alguses oli. Nii suurt resot kasutavad muidugi vähesed ja sellega jääb ikka rohelist äärt näha, igatahes peaks Google Analyticsi andmetel nägema noid ääri kõigest 6% lugejatest, ülejäänutel katavad tikrid terve ekraani ära.

Otsin parema kvaliteediga pilti. Seni jääb nii.

  8 Responses to “Kõik, kõik on uus septembrikuus”

 1. Jaaa, palju parem.

 2. Suve maik tuli suhu! Väga vinge näeb välja :)

 3. mulle ka meeldib :)

 4. eelmine oli parem. taustapilt on halva kvaliteediga.

 5. Jep, liiga kehv kvaliteet taustapildil kahjuks, jääb kohe silma häirima. Ja sidebaril on asju nii raske udusel pinnal leida. Kasutan ikka Su sidebari teiste blogide uurimiseks :)

 6. Pildi kvaliteet jätab hetkel soovida jah, selle laius oli originaalis 1000px. Aga see venitamisest tekkinud "karvasus" mulle näiteks esmapilgul silma ei hakka, alles hoolikamal vaatlemisel, seega väga närvidele ei käi. See on ju ikkagi vaid taust, põhiline tähelepanu on (peaks olema :D ) tekstil.

  Aga eks see on selge, et tegu on ajutise lahendusega, töötan juba parema pildi leidmise nimel. Mu vajadus on paraku üsna spetsiifiline, tikrihooaeg ka juba läbi. Vbla katsetan varianti jätta väiksem pilt ja rohkem rohelist äärt, mida praegu ainult suurema resoga arvutitest näha on.

  Aga sidebar ei häiri mind näiteks üldse…

 7. Mind ei häiri midagi. Väga hea on :)

 8. mulle meeldis vana kujundus rohkem. kuidagi lihtsam oli kõike näha.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.