Bioneeri tasuta e-õpe – kohustuslik kõigile, kes tahavad targemalt elada

Bioneer on säästliku eluviisi portaal, mille uudised mulle juba mitu head kuud readerisse jooksevad. Ega ma neid kõiki kaugeltki ei loe – ainult neid, mis huvitavad tunduvad 😛 Kui aega pole, siis neidki mitte… Ajapuudusest ja hajameelsusest tulenevalt magasin ilmselt maha ka varasemad uudised Bioneeri e-õppest, lugesin sellest esimest korda alles Mormelari blogist, kui asi oli juba käima läinud.

Nüüdseks on mul igatahes registreeritud, senised kaks õppetükki läbi loetud, testid tehtud ja kaasa mõeldud 🙂 Ja minu meelest on tegu täiesti suurepärase algatusega – igaüks võiks ja peaks selle õppe läbi tegema!

Nii et minge ja registreerige ka (ja kui see link miskipärast töötama ei peaks, siis esilehe üleval paremas nurgas on vajalik koht). Saate targemaks kogu selle ökuvärgi koha pealt ja kasulikke nõuandeid, kuidas elada nii, et ise rahul oleks ja ressursse veel tulevastele põlvedele kah jääks. Õpe kestab 38 nädalat, registreerida saab kuni lõpuni, kõik varasemad õppetükid ja testid on ka tagantjärele kättesaadavad.

Auhindu loositakse ka, kui keegi lisamotivatsiooni vajab 😉

2 thoughts on “Bioneeri tasuta e-õpe – kohustuslik kõigile, kes tahavad targemalt elada”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top