Tõdemus

Terve mõistusega inimesed Naistevahetusse ei lähe. Seda oli tänasest saatest selgelt näha.

Ja lastest on kahju, eriti pisikesest…

Ei jõua ära oodata, millal omaette kolime ja telekat enam majapidamises pole. Hetkel peaksin oma tegemised kööki kolima, kui tahaks telekat vältida. Mulle köögis suuremat ei meeldi 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top