Terve mõistusega inimesed Naistevahetusse ei lähe. Seda oli tänasest saatest selgelt näha.
Ja lastest on kahju, eriti pisikesest…
Ei jõua ära oodata, millal omaette kolime ja telekat enam majapidamises pole. Hetkel peaksin oma tegemised kööki kolima, kui tahaks telekat vältida. Mulle köögis suuremat ei meeldi 😛