Oct 072010
 

Täna sain tervelt poole kaheksani magada (Poiss ärkas umbes tunni varem, aga Abikaasa võttis ta oma hooleks) ning kõigest kaks tundi hiljem on duši all käidud, Plika söödetud, ise olen ka söönud ja hommikuse arvutiringiga ühele poole saanud. Kui eile oli Poiss kogu hommiku üleval, siis täna ta jäi lihtsalt kaheksast uuesti magama ja põõnab siiani.

Et jah… Mis elul viga :)

Täna saab siis eriti vara õue mängima minna. Või noh – kes mängib, kes magab, kes valvab ;)

  6 Responses to “Rõõm jätkub”

 1. Teinekord polegi õnneks palju vaja :)
  Kaunist päeva Teile! :)

 2. küsimus järgmine:
  Sina kes sa oled londonis elanud.. oskad sa öelda, kuna allahindlused hakkavad? kas jaanuari alguses või lõpupoole.. mis linnaosa/poode peaks kindlasti külastama…(endale, lastele riideid tahaks)

  kui ei viitsi ära vasta, aga kui viitsid siis ma olen megatänulik!
  Tervitused!

 3. Allahindlused hakkavad pärast jõule, kestavad terve jaanuari kindlasti. Igas linnaosas on oma kaubatänavad olemas, London ju nii meeletult suur. Oxford Street on see kõikse tuntuim ja suurima poodide arvuga, kesklinnas – aga seal on alati meeletult rahvast.

  Kõige odavam pood on kahtlemata Primark, Oxford Streetil täitsa olemas. Matalan on mõnus ja suht odav, aga see on veidrates kohtades… H&M ja Next on okeid, no neid on igal pool… TK Maxx, kui hindad kvaliteetsemat ja firmamärke, seal on eelmiste hooaegade kaubad palju soodsamalt. Neil on üpris palju poode, aga Oxford Streetil küll mitte.

  Üldiselt – kui miski konkreetne pood huvitab, siis neil kõigil on kodulehed ja kaupluste asukohad olemas, saab uurida, kus täpselt…

  Kui midagi konkreetsemat teada tahad, küsi veel :)

 4. Suurimad tänud sulle! ma olen nagu peata kana seal kindlasti, aga vähemalt tean mõnda konkreetset tänavanime nüüd :)

 5. Sul on väga hea mees :) Minu oma ka igati tore, aga vot seda hommikul kaua magamist ta mulle ei võimalda… hirmus kade olen selles osas ;) (ühe septembribeebi emme)

 6. Tõe huvides mainin ära, et igal hommikul asjad niipidi ei käi – vahel magab ikka meespool ka kauem ;) Näiteks eile ja täna – eelmised päevad oli poole ööni tööl ja hommikul pidi kaheksa asemel alles kümneks minema.

  Mitte et nädalavahetused ei peaks vabad olema…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.