Oct 112010
 

CIMG1656

Tahtsin esimese hooga kirjutada, et muutunud pole suurt midagi, aga lugesin siis kuu tagasi kirjutatu üle ja tuli välja, et natuke ikka on ka. Paremaks :)

Magab päeval juba natuke vähem, aga siiski üsna palju. Mitu korda, seda ei oska öelda, ikka õige mitu. Enamasti on üks uni kolm-neli tundi, teised pool kuni poolteist. Ah, tegelikult ma ei tea üldse, ma ei jälgi väga. Päevakava ühesõnaga endiselt pole :P

Iseseisvusega on juba paremad lood. Voodikarusselli vahib hea meelega, seega saab teda juba mõneks ajaks omaette jätta. Lamamistooli ega tegelustekki pole kitsastes oludes eriti võimalust kasutada olnud, toolis ta paar korda on natuke siiski hänginud.

Õhuvannid meeldivad talle väga. Eriti meeldib salaja kõik enda ümber täis pritsida, kui ma korraks selja keeran :P

Aeg-ajalt õnnestub mul panna ta voodisse, kus ta siis ise magama jääb – selle üle on mul eriti hea meel. Enamik kordi muidugi uinub siiski mu süles või kärus või autos.

Ööd on samasugused – paar korda sööb, aga mind see ei häiri, jään kohe magama, tema ilmselt ka.

Jorisemishooge ikka on… Pigem õhtul, vahel ka hommikul. Aga ei ole nendega hullu ühti.

Riidemähkmete kasutamist võtsin päris pikalt ette, aga viimasel nädalal olen korralikult järje peale saanud – nüüd on tõesti nii, et tavalised on ainult õues, öösel ja eriliste laiskushoogude ajal.

Rohkem polegi suurt miskit öelda. Igati vahva sell on :)

CIMG1673

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.