Jan 102011
 

Avastasin ehmatusega, et unustasin neljapäevaseks Soome-reisiks piletid bronnida, hakkasin seda kohe tegema, võttis hullult kaua aega, nii et Plika söök oli alles 12.45 ja voodisse minemise aeg lükkus ka veerand tundi edasi.

Aga käis potil ära, tuli kohe rõõmsalt minuga magamistuppa, musid-kallid, voodisse, mõmmi kaissu, tekk peale, läksin ära… Veerand tunni pärast julgesin kontrollima minna – magas. Ilmselt jäi paari minutiga, sest täielik vaikus oli kogu aeg.

Nagu vanasti, Londonis elades! Ma ei suuda seda õnne uskuda! :D Ma muidugi pole piisavalt naiivne eeldamaks, et nüüd kogu aeg jääbki nii olema, see ju alles esimene päev, tagasilöögid võivad ikka tulla, samas usun, et saame siiski üsna kiirelt täitsa püsivalt korda.

Õues oli rõõmsalt tund aega, eks see ka väsitas. Samas õues käisime me ka terve eelmise nädala ja siis polnud sellest tolku, ikka oli lõunauni nii, kuidas jumal juhatas. Ma usun, et siiani on minu toas viibimine tegelikult Plika kiiret magama jäämist takistanud, aga ta oli mu juuresolekuga ära harjunud, nii et enne teisiti ka ei osanud. Kuna rääkisin talle täna ka mitu korda, et lõunauni tuleb samasugune, kui eile õhtul, et ta saab ise magama jääda, et pärast musisid-kallisid enam voodist välja ei tule ja mina toas pole, siis ta ilmselt sai aru, et polegi mõtet vastu panna. Juhhei!

Poisi panin ärkvel olevana täpselt kell 11 kärru, vigises minimaalselt ja uinus paari minutiga. Siiani magab väljas, kolmest toon ära.

Ootan huviga Poisi õhtust toaund – kas õnnestub väsimuse hetk ära tabada, nii et ta nututa uinuks. Ja siis ootan muidugi eriti suure huviga õhtusi rituaale ja magama minemist – usun, et täna läheb kergemini. aga seda näitab vaid elu :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.